הפתרון הטוב ביותר עבורך להשכרת נדלן מסחרי

נדל"ן – אולי הנושא הכי חם במדינה הכי חמה ארץ ישראל. שוק הנדל"ן לא רתח כל כך הרבה זמן ברצף כמו בעשור האחרון, יתרה מכך אנו רואים מגמת עלייה גם בשנתיים האחרונות הלוא הן השנתיים שהעולם עצר מעט מלכת. אנו יודעים טוב למה אין צורך לפרט.

המגמה של ענף הנדל"ן לא עצרה מלכת ואף נסקה כלפי מעלה. אזורים ושווקים מסוים בארץ מקבלים תשומת לב רחבה מידי יזמים בתחום.

נדל"ן מסחרי

בשנים האחרונות יזמים שהשקיעו בדירות להשקעה כנכס פזלו לנישה אחרת בתחום – נדל"ן מסחרי. נדל"ן מסחרי פירושו רכישת נכסים הקשורים למשרדים / מגרשים / חנויות / שטחי אחסון ועוד הקשורים למבנה תעשייה וכיו"צ.

ננסה להתרכז במאמר זה בנישה בתוך הנישה הקשורה לנדל"ן מסחרי והיא נכס מניב המתייחסת אל משרדים להשכרה בחיפה – למה בחיפה אתם שואלים ? כי העיר חיפה הינה אחת מערי הנמל של מדינת ישראל עוד משחר ימיה והאוכלוסייה התרחבה וגדלה בגלל עניין זה שהיווה כמקור פרנסה לרבים מהתושבים. כמובן שמאז קום המדינה העניינים השתנו וכך גם אזורי התעשייה של חיפה שהיוותה כאמור כמקור פרנסה לאלפי רבבות של משפחות המתגוררות בעיר חיפה, הקריות וסביבתה. משרדים להשכרה בחיפה רבים ומבני תעשייה קמו במרוץ השנים וכיום כל פיסת נדל"ן שניתן לנצל הפכה להיות ליזמים כמקור השראה והשקעה לטווח ארוך. יזם טוב בתחום הנדל"ן יודע לזהות הזדמנות טובה ובטח כאשר מדובר במשרד להשכרה בו ניתן לתכנן מראש את גודל הלוואת הנכס ולהבין שלאחר X זמן הנכס יתחיל להניב ולתת את פירותיו כהשקעה משתלמת, מה גם שבמקביל, בטח במדינת ישראל ערך הנדל"ן עצמו עולה באחוזים גבוהים כל שנה ושנה.

משרדים להשכרה מחפשים הזדמנות

משרד להשכרה בחיפה יכול להיות במקומות אסטרטגיים הקרובים לתחבורה ציבורית, משרד בגדלים שונים ומשונים, משרדים המאופיינים כ Open Space, בניינים מתוחזקים, מעלית, מקומות חנייה – לכל נכס יש את היתרונות והחסרונות שלו וכמובן שיזם טוב משקיע בנכס על מנת שהשוכרים ששוכרים ממנו את הנכס כמשרד עבור העסק של עצמם, ישכרו את המשרד לטווח ארוך ולשנים רבות – מה גם שיזם טוב מחפש הזדמנויות של משרדים להשכרה במקומות אסטרטגיים בעלי נגישות תחבורתית טובה, מה שמעלה את ערך הנכס והביקוש למשרדים.

במפרץ חיפה קיימים לא מעט משרדים להשכרה אך הביקוש גבוהה על העצה. משרדים רבים עברו שדרוגים והרחבות על מנת לנצל מקומות בעלי התרי בנייה ואישורים של עריית חיפה למקומות גדולים היכולים לאכלס מספר גדול יותר של עובדים או מקומות בעליי חללים פתוחים היכולים לשמש למספר מטרות כגון: חברות ביטוח, טלמרקטינג או חברות הייטק היושבות ב"קוביות".

לסיכום:

יזם טוב יודע לזהות ולראות למרחק הזדמנות ששווה השקעה אחת מהן הוא משרד להשכרה בחיפה במקומות אסטרטגיים אשר תמיד היו תחרותיים יותר ומבוקשים יותר העניין הוא לזהות אזורים כאלה מתפתחים בפוטנציאל שלהם על מנת להשקיע היום ובעוד כמה שנים להרוויח בענק.

נכתב ע"י נדל"ן מסחרי להשכרה – פרץ אלימור