איך לבחור מתנות מקוריות שנשארות לאורך זמן

תוכן שיווקי

 

כל מי שמארגן אירוע, דואג לתכנן אותו לפרטי פרטים. לבחור קונספט, לקחת אולם מתאים לאבזר אותו וכמובן לדאוג לכיבוד הנדרש. כל זאת כדי ליצור אירוע מרשים ובלתי נשכח. 

אז אם אתם רוצים להשאיר טענם טוב באירוע שלכם, תוכלו בקלות לעשות זאת באמצעות מתנות לאורחים. המתנות לא צריכות להיות גדולות ויקרות. מתנות קטנות ומקוריות נותנות יחס אישי וסוגרות את האירוע בצורה משודרגת.

כיצד לבחור מתנות לאורחים?

את המתנות מומלץ להתאים לסוג האירוע ולמשתתפים בה. אם מדובר בילדים המתנה תהיה שונה מאשר לאנשים בוגרים. אנשי הייטק יקבלו מתנה אחרת מאשר חקלאים.  כמו כן גם באירוע משפחתי מתנה צריכה להיות אישית יותר מאשר אירוע חברה. בכל אחד מהמקרים מומלץ לבחור מתנה שתייצג את הקונספט של האירוע תהיה שימושית, תישאר לאורך זמן ותתן ערך מוסף. נשמע מסובך? ריכנזנו לכם מספר רעיונות למתנות כאלו.

דוגמאות למתנות עבור אירועים:

אירוע משפחתי כדוגמת בר מצווה או בת מצווה ניתן לסיים עם מגנט תמונה ועליו הקדשה, כדוגמת תודה על השתתפותך בבר/ בת המצווה של.. אפשר לעצב פינת צילום מרשימה שם יהיה ניתן לצלם את המגנטים עם רקע מרשים שתואם את הקונספט של האירוע. כיום ישנם צלמים שמשלבים צילומי מגנטים בעלות משתלמת.

השקה של מוצר או כנס מתחום האופנה יאפשר לכם לשלב פריט טיפוח או לבוש סימלי. כדוגמת דוגמית של בושם, כובע שמש עם הקדשה או לוגו. כפפות ועוד. 

אם מדובר באירוע שקשור לתחביב כדוגמת כתיבה, אז ניתן לשלב עט עם הקדשה באירוע של ספורטאים יתאימו גרבים מנדפות זיעה או בקבוקי ספורט.

אירוע חברה, ערב גיבוש לעובדים או לצוות יהיה מושלם אם יסתיים במתנה ממותגת בלוגו של החברה. כל מתנה ניתן למתג כיום וכך העובד נהנה גם ממזכרת שימושית וגם מפריט שמאפשר לו להתגאות במקום בו הוא עובד. גם לחברה זה יכול להיות פרסום לא רע.

אם אתם לא יודעים איזו מתנה תתאים לאירוע שלכם. או שאתם מחפשים מתנות מקוריות שנשארות לאורך זמן תוכלו לבחור בסוקולנטים. העציצים הקטנים והמרשימים ישמשו כמתנה מקורית ושימושית לכל סוג אירוע שתפיקו. העציצים מקשטים פינות שונות בדירות מגורים, שולחן עבודה במשרד ואפילו מתאימים לקישוט ספרייה או מדף בחדר הילדים. הם דורשים מינימום תחזוקה וניתן להזמין אותם ארוזים, עם הקדשה או ממותגים. 

מתנות שמשאירות טעם מתוק

מתנות לאורחים ללא ספק משאירות טעם מתוק מהאירוע. אז לא משנה אם אתם מארגנים יום הולדת ל 50 איש או כנס ל 2000 איש. אם אתם רוצים שהאירוע יהפוך מעוד אחד נחמד לכזה שמשאיר טעם טוב, תשקיעו במתנה מקורית. האורח יוצא מהאירוע עם משהו ביד וירגיש שחשבו עליו והשקיעו בו. מי לא אוהב להרגיש ככה?

 

קרדיט לתמונה: Pixabay
קרדיט לתמונה: Pixabay