אין כמו לחוות את האדרנלין זורם בגוף – סנפלינג חוויה שצריך לעשות נכון ובטוח

תוכן שיווקי

 

אחת החוויות והתחושות המיוחדות ביותר זה הפחד המתוק שגם נקרא אדרנלין ,כשהוא זורם בגוף הוא ממכר ומשאיר טעם של עוד. בדיוק כפי שזה מתואר כך אפשר לשייך את חווית הסנפלינג שרבים וטובים מסרבים לפספס.

אז איך אתם אוהבים את "הסנפלינג שלכם"? מה יהפוך חוויה של סנפלינג לבלתי נשכחת ועם רצון להרגיש את התחושה הבלתי נשכחת שוב ושוב? חברת אשדות מספקת לכם מעל עשרים וחמש שנים את הספורט האתגרי הטוב והבטוח ביותר.

חושבים שאתם מוכנים לחוות את מגוון הפעילויות שלנו? אוהבים לגלוש על צוקים, לעבור בין נחלים הגעתם למקום הנכון בזמן הכי נכון שיש.

אז בין שזו חגיגת בר מצווה, הפתעה או אפילו פינוק זוגי, שירותי הטיולים והאתגר של אשדות מוכנים לכול ומספקים לכם מגוון פעילויות לרבות סנפלינג בצוק דלתון, בנחל חצצון ואפילו סנפלינג במערת קשת. רוצים לאתגר את עצמכם בפינוק שונה ומושלם? בואו נדבר על סנפלינג ומה יידרש מכם כדי להפוך את הגלישה לחוויה רבת התרגשות.

כיצד אפשר ליישם את חווית הסנפלינג?

אם תמיד נקלע בדרככם לראות את גלישת הסנפלינג מהצד, עכשיו תורכם להפוך את החלום למשהו אמיתי אבל קודם לכן שאלו את עצמכם, מה אתם יודעים על סנפלינג? בדיוק כאן מספקים לכם אשדות קורס ייעודי שילמד אתכם גלישה ברמה הגבוהה ביותר ובמטרה שלא להיתקל חלילה במכשולים או מצבים שיפגמו לכם בחוויה.

קורס הסנפלינג הוא למעשה הכרחי בפרט אם אתם רוצים לחוות את החוויה אבל אין לכם מושג איך לעשות את זה נכון. בקורס ילמדו אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על הגלישה המפורסמת בעולם ובו זמנית תוכלו לחדד יכולות חשיבה, קורדינציה, כושר טכני ועוד- הכול בליווי של אדם שמבין, מיומן ומכיר את הסנפלינג מקרוב.

יש קורסים קצרים בני יומיים ויש יותר, זה מאוד תלוי במטרות שכם, ברמה שאליה הגעתם או תגיעו. לצד תאוריית הגלישה, שמירה על ריכוז ורמה נדרשת תוכלו בסופו של דבר לצאת אל חלום חייכם ולממש סנפלינג במערת קשת או בכל מסלול שתבחרו ליישם.

טיול במערות הקשת – הצעה לטיולים משולבי סנפלינג

מערות הקשת נמצאת באזור גליל מערבי וכמו אז כיום יותר מתמיד היא נחשבת למקום אטרקטיבי ביותר לגלישת סנפלינג. חולמים על סנפלינג במערת קשת? ברוכים הבאים למקום המרכיב ביותר במדינת ישראל, ליד פארק אדמית, גליל מערבי במרחק חמש דק' הליכה הרכב והנה זה הופך להיות גם הבילוי שלכם.

מערת הקשת, המערה שחושפת אתכם לנופים המדהימים ביותר של הגליל המערבי תוך כדי תחושה של חיבור אל הים התיכון בשמורת אכזיב.

חושבים שאתם מוכנים לזה? אם כבר עשיתם קורס סנפלינג כל מה שנשאר זה לבקר באתרים השווים ביותר וביניהם איך לא... מערת הקשת!